خرید و فروش کانال تلگرام

تبلیغات آنلاین ادگستر، افزایش ممبر تلگرام ، افزایش عضو کانال تلگرام ، افزایش کانال تلگرام ، ممبر واقعی تلگرام

با ضمانت ادگستر با آسودگی و خیال راحت اقدام به خرید و فروش کانال های تلگرام نمایید.

خرید و فروش کانال های تلگرام را با ضمانت انجام دهید

با گستردگی فعالیت تجاری و غیر تجاری در کانال های تلگرام خرید یا فروش آنها یک نیاز اساسی است. اما متأسفانه همیشه شاهد تخلف های گسترده و معمول در این بازار هستیم.
اطمینان خاطر از پرداخت مبلغ توافق شده و نگرانی از بنام زدن کانال توسط فروشنده از دغدغه های اصلی است.
تیم تبلیغاتی ادگستر این ضمانت را به خریداران و فروشندگان محترم میدهد که بدون نگرانی مالکیت مادی و معنوی کانال های تلگرام را از فروشنده به خریدار در سلامت کامل منتقل نماید.

نحوه انجام کار :
فروشنده ، پس از ثبت نام در “پنل ادگستر” مشخصات کانال خود را در قسمت : کاربری / خرید و فروش کانال تلگرام / ثبت کانال جدید ، به همراه قیمت پیشنهادی ثبت مینماید.
کانال ثبت شده فروشنده توسط کارشناس ادگستر مورد بررسی قرار گرفته و پس از تأیید محتوا و قیمت، در این صفحه منتشر خواهد شد.
نکته ! : تمامی اطلاعات کانال ها از جمله تعداد ممبر ، تصویر و اطلاعات پروفایل به روز ، لحظه ای و دقیق میباشند و لازم نیست برای دیدن تعداد واقعی و دقیق ممبر ها وارد کانال تلگرام شد.
خریدار میتواند با بررسی کامل، کانال مورد نظر خود را انتخاب و جهت خرید میبایست وارد سامانه ادگستر شده، مبلغ کانال را بطور کامل از طریق درگاه پرداخت خریداری نماید.
پس از تعیین صحت مبلغ واریز شده، سامانه ادگستر صحت خرید را به فروشنده اعلام نموده و پس از انتقال کانال مورد معامله، و تأیید خریدار از انتقال کانال مورد نظر، مبلغ خرید به حساب فروشنده واریز خواهد شد.
توجه : پورسانت ادگستر از دو طرف برای معاملات بالای ۵ میلیون تومان  ۲%  و برای معاملات زیر ۵ میلیون تومان ۱۰% میباشد که حین دریافت و پرداخت مبلغ محاسبه و اعمال خواهد شد.

توجه : لیست کانال های این صفحه بصورت روزانه و لحظه ای آپدیت میشود

کد تخفیف ۲۳ درصدی نوروزی روبرو را در مرحله فاکتور وارد نمایید تا اعمال شود ۲۱-۵۴۴۶-۲۶۷۵
سوالات و نکات مهم درباره ممبر واقعی تلگرام

در خدمات افزایش ممبر تلگرام به شماره هایی که در نرم افزار تلگرام ثبت شده است و تلگرام روی این شماره ها نصب شده و قابل استفاده است، ممبر تلگرام می نامند.

افزایش ممبر تلگرام ممکن است فیک (تقلبی و جعلی) یا واقعی (دارای کاربر حقیقی و واقعی) باشد اما درهر حال چه فیک و چه واقعی، نرم افزار تلگرام آنها را جزو اعضای تلگرام به حساب می آورد.

در خدمات افزایش ممبر تلگرام شماره موبایل هایی که نرم افزارهای آنلاین با میل و اراده صاحب آن روی آنها نصب شده اند و مورد استفاده قرار میگیرند ، ممبر واقعی هستند.
این خطوط دارای اعتبار در نرم افزارهای آنلاین نظیر تلگرام ، وایبر و … میباشند به این دلیل که یک شخص حقیقی در حال استفاده و فعالیت در نرم افزارهای نصب شده روی این خطوط در فضای مجازی است.
در خدمات افزایش ممبر تلگرام ممبر فیک یا ممبر مجازی یا ممبر آفلاین به شماره های مجازی گفته میشود که در واقع فقط شماره هستند و کاربری ندارند. به معنی دیگر هیچ شخصی با این شماره ها کار نمیکند و نرم افزارهایی که با این شماره ها فعال هستند توسط هیچ کسی دیده و استفاده نمیشوند.
اکثر این شماره ها مجازی و غیر ایرانی هستند و سیمکارت ندارند که توسط برخی سایت های خارجی بفروش میرسند. این خطوط اغلب اشتراکی هستند و بعد از مدت معینی برای استفاده طولانی تر باید آنرا خریداری کرد. در صورت عدم خرید این خطوط به شخص دیگری و برای مدت کوتاهی به واگذار خواهد شد و ارزشی در خدمات افزایش ممبر تلگرام ندارند.
● تبلیغ در کانال های تلگرامی با ترافیک بالا.
● تبلیغ در نرم افزاری موبایل بصورت نوتیفیکیشن ، پوش آپ و پاپ آپ.
● تبلیغ در وب سایت های پر ترافیک.
شبکه تبلیغات ادگستر ضمن احترام به ابهامات و نظرات مشتریان عزیز ، در زمینه خدمات افزایش ممبر تلگرام راهکارهایی را جهت رفع این گونه مسائل پیش بینی نموده است.
● نماد اعتماد الکترونیک : دارنده این نشان ، تمامی تضمین ها و تعهدات لازم برای خرید مطمئن مشتریان محترم را به سازمان مربوطه ارائه داده است و قانون، دارنده این نشان، برای کسب و کار را ذیصلاح و معتبر میداند.
● روش های مطئمن : استفاده از روش های درست و مطمئن بارها تست شده و صحت آن مورد تأیید قرار گرفته است که افزایش ممبر تلگرام را با کیفیت بالا ارائه میدهد.
● تعهد بر اخلاق حرفه ای : مجموعه ادگستر  به اطمینان و اعتماد مشتریان خود متکی است و بزرگترین سرمایه خود را این مهم میداند. بنابراین با دقت و پیگیری دقیق مراحل کار بطور پیوسته بر تمامی مراحل عملیات سفارشات تبلیغاتی نظارت دارد تا به بهترین نحو ممکن خدمات افزایش ممبر تلگرام را تقدیم نماید.
لیست کانال ها در این صفحه بصورت روزانه و خودکار به روز میشود 
مشاوره تلفنی (از ساعت۹تا۲۳) ۰۹۱۲۰۳۲۵۰۴۱ / مشاوره فروش (درتلگرام)  @adgostar / پشتیبانی فقط از طریق تیکت